Projekt REVO

To propozycja dla młodzieży w wieku 14-18 lat – projekt dobrych relacji i dobrego czasu.
W Projekcie Revo chodzi o to, by tworzyć środowisko przyjazne i otwarte, dawać sobie różne okazje do wspólnego poznawania się i patrzenia na świat przez pryzmat żywego, kochającego Boga.


W ramach Projektu Revo realizujemy:

Obóz Letni
nasze wyjazdy mają charakter chrześcijański i przeznaczone są dla osób wierzących lub poszukujących Boga, a proponowane na nich zajęcia opierają się na wartościach wynikających z Biblii. To doskonały czas, aby poznawać Boga oraz zawierać nowe przyjaźnie w radosnej atmosferze.

Spotkania grup biblijnych
będące doskonałą okazją do odkrywania Boga. Są one również dobrym czasem i miejscem, aby szukać i znajdować odpowiedzi na ważne pytania. Spotkania odbywają się przy parafii na os. Stare Żegrze.

Środowe Wielbienie
to wspólny czas modlitwy dla każdego! Spotykamy się, aby wspólnie uwielbiać, słuchać Słowa Bożego, modlić się za siebie, umacniać się świadectwem wiary 🙂 Bóg jest pośród nas i pragnie nam błogosławić.

Kurs Alpha dla młodzieży Bierzmowanej
wspólne szukanie odpowiedzi na najważniejsze pytania razem z kandydatami przygotowującymi się do sakramentu Bierzmowania przy parafii pw. NBM w Poznaniu.

Eventy
spotkania towarzyskie na pikniku, przy planszówkach, parku linowym lub innej atrakcji 😉

 

Więcej na: revo.org.pl