P

ropozycją dla Młodzieży jest formacja w dwóch grupach wiekowych.

 

„101 Wróbli”

– skierowany do młodszej młodzieży w wieku 9-13 lat.

Spotkania biblijne odbywają się w środy, w godzinach  17.15-18.00 w parafii pw. NBM na Starym Żegrzu.

Ich celem jest rozbudzenie w młodszej młodzieży pragnienia poznawania Boga, budowanie przekonania, że są ukochanymi dziećmi Bożymi i zachęcanie do budowania relacji z Nim poprzez modlitwę i kontakt ze Słowem Bożym.

Zajęcia mają stałą strukturę – zaczynamy modlitwą, następnie czytamy fragment Pisma świętego. W pierwszym roku naszych zajęć były to historie ze Starego Testamentu, w drugim – ewangelia św. Łukasza, a w roku szkolnym 2018/2019 omawiamy ewangelię św. Jana. Po zapoznaniu się z historią rozmawiamy o niej, a następnie utrwalamy główną myśl poprzez zabawy plastyczne i ruchowe.

Dlaczego nazywamy się 101 wróbli? W ewangelii św. Łukasza Jezus tłumaczy, że jesteśmy ważniejsi niż wiele wróbli (Łk 12,7). Wiele to na przykład 100, a jeszcze więcej – 101 😀

Oprócz regularnych spotkań biblijnych co roku w przedostatnim tygodniu wakacji organizowane są rekolekcje półkolonijne, które są okazją do tego, by poznawać postacie z Biblii, fajnie spędzić końcówkę lata oraz później rozwijać przyjaźń z Bogiem oraz innymi uczestnikami półkolonii na zajęciach biblijnych.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach!

 

Projekt Revo

– dla młodzieży w wieku 14-18 lat – projekt dobrych relacji i dobrego czasu. W Projekcie Revo chodzi o to, by stwarzać środowisko przyjazne i otwarte, dawać sobie różne okazje do wspólnego poznawania się i patrzenia na świat przez pryzmat żywego, kochającego Boga.

Wyjazdy – nasze wyjazdy mają charakter chrześcijański i przeznaczone są dla osób wierzących lub poszukujących Boga, a proponowane na nich zajęcia opierają się na wartościach wynikających z Biblii.
To doskonały czas, aby poznawać Boga oraz zawierać nowe przyjaźnie w radosnej atmosferze.
Organizujemy Obóz Letni oraz wyjazdy zimą i wiosną.

Spotkania grup biblijnych – będące doskonałą okazją do poznawania Boga oraz innych ludzi. Są one również dobrym czasem i miejscem, aby szukać i znajdować odpowiedzi na ważne pytania. Spotkania odbywają się przy parafii na os. Stare Żegrze.

Środowe Wielbienie – to wspólny czas modlitwy dla każdego! O 18:00 spotykamy się w parafii na Żegrzu, aby wspólnie uwielbiać, słuchać Słowa Bożego, modlić się za siebie, umacniać się świadectwem wiary 🙂 Bóg jest pośród nas i pragnie nam błogosławić. Nie bez powodu zostaliśmy stworzeni do przeżywania wiary w społeczności ludzi wierzących. Pan Bóg pragnie, żebyśmy mogli być w miejscu sprzyjającym doświadczaniu miłości i dającym możliwości do jej okazywania 🙂

Eventy – to odbywające się co miesiąc wydarzenia, podczas których możemy atrakcyjnie i wspólnie spędzić czas. Czasem aktywnie- m.in. jeżdżąc na łyżwach, wybierając się na rowerowy rajd lub do parku linowego. Czasem filmowo – spotykając się na projekcji filmów. Czasem interakcyjnie – np. grając w towarzyskie gry, quizy.

Więcej na: revo.org.pl


Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to site admins

PPCA Error: Due to Facebook API changes it is no longer possible to display a feed from a Facebook Page you are not an admin of. The Facebook feed below is not using a valid Access Token for this Facebook page and so has stopped updating.