P

ropozycją dla Młodzieży jest formacja w dwóch grupach wiekowych.

 

„101 Wróbli”

– skierowany do młodszej młodzieży w wieku 9-13 lat.

Spotkania biblijne odbywają się w środy, w godzinach  17.15-18.00 w parafii pw. NBM na Starym Żegrzu.

Ich celem jest rozbudzenie w młodszej młodzieży pragnienia poznawania Boga, budowanie przekonania, że są ukochanymi dziećmi Bożymi i zachęcanie do budowania relacji z Nim poprzez modlitwę i kontakt ze Słowem Bożym.

Zajęcia mają stałą strukturę – zaczynamy modlitwą, następnie czytamy fragment Pisma świętego. W pierwszym roku naszych zajęć były to historie ze Starego Testamentu, w drugim – ewangelia św. Łukasza, a w roku szkolnym 2018/2019 omawiamy ewangelię św. Jana. Po zapoznaniu się z historią rozmawiamy o niej, a następnie utrwalamy główną myśl poprzez zabawy plastyczne i ruchowe.

Dlaczego nazywamy się 101 wróbli? W ewangelii św. Łukasza Jezus tłumaczy, że jesteśmy ważniejsi niż wiele wróbli (Łk 12,7). Wiele to na przykład 100, a jeszcze więcej – 101 😀

Oprócz regularnych spotkań biblijnych co roku w przedostatnim tygodniu wakacji organizowane są rekolekcje półkolonijne, które są okazją do tego, by poznawać postacie z Biblii, fajnie spędzić końcówkę lata oraz później rozwijać przyjaźń z Bogiem oraz innymi uczestnikami półkolonii na zajęciach biblijnych.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach!

 

Projekt Revo

– dla młodzieży w wieku 14-18 lat – projekt dobrych relacji i dobrego czasu. W Projekcie Revo chodzi o to, by stwarzać środowisko przyjazne i otwarte, dawać sobie różne okazje do wspólnego poznawania się i patrzenia na świat przez pryzmat żywego, kochającego Boga.

Wyjazdy – nasze wyjazdy mają charakter chrześcijański i przeznaczone są dla osób wierzących lub poszukujących Boga, a proponowane na nich zajęcia opierają się na wartościach wynikających z Biblii.
To doskonały czas, aby poznawać Boga oraz zawierać nowe przyjaźnie w radosnej atmosferze.
Organizujemy Obóz Letni oraz wyjazdy zimą i wiosną.

Spotkania grup biblijnych – będące doskonałą okazją do poznawania Boga oraz innych ludzi. Są one również dobrym czasem i miejscem, aby szukać i znajdować odpowiedzi na ważne pytania. Spotkania odbywają się przy parafii na os. Stare Żegrze.

Środowe Wielbienie – to wspólny czas modlitwy dla każdego! O 18:00 spotykamy się w parafii na Żegrzu, aby wspólnie uwielbiać, słuchać Słowa Bożego, modlić się za siebie, umacniać się świadectwem wiary 🙂 Bóg jest pośród nas i pragnie nam błogosławić. Nie bez powodu zostaliśmy stworzeni do przeżywania wiary w społeczności ludzi wierzących. Pan Bóg pragnie, żebyśmy mogli być w miejscu sprzyjającym doświadczaniu miłości i dającym możliwości do jej okazywania 🙂

Eventy – to odbywające się co miesiąc wydarzenia, podczas których możemy atrakcyjnie i wspólnie spędzić czas. Czasem aktywnie- m.in. jeżdżąc na łyżwach, wybierając się na rowerowy rajd lub do parku linowego. Czasem filmowo – spotykając się na projekcji filmów. Czasem interakcyjnie – np. grając w towarzyskie gry, quizy.

Więcej na: revo.org.pl


Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Click here to Troubleshoot.