P

ropozycją dla Młodzieży jest Projekt Revo – projekt dobrych relacji i dobrego czasu. W Projekcie Revo chodzi o to, by stwarzać środowisko przyjazne i otwarte, dawać sobie różne okazje do wspólnego poznawania się i patrzenia na świat przez pryzmat żywego, kochającego Boga.

Wyjazdy – nasze wyjazdy mają charakter chrześcijański i przeznaczone są dla osób wierzących lub poszukujących Boga, a proponowane na nich zajęcia opierają się na wartościach wynikających z Biblii.
To doskonały czas, aby poznawać Boga oraz zawierać nowe przyjaźnie w radosnej atmosferze.
Organizujemy Obóz Letni, Obóz Zimowy oraz wyjazdy jesienią i wiosną.

Spotkania grup biblijnych – będące doskonałą okazją do poznawania Boga oraz innych ludzi. Są one również dobrym czasem i miejscem, aby szukać i znajdować odpowiedzi na ważne pytania. Spotkania odbywają się przy parafii na os. Stare Żegrze.

Eventy – to odbywające się co miesiąc wydarzenia, podczas których możemy atrakcyjnie i wspólnie spędzić czas. Czasem aktywnie- m.in. jeżdżąc na łyżwach, wybierając się na rowerowy rajd lub do parku linowego. Czasem filmowo – spotykając się na projekcji filmów. Czasem interakcyjnie – np. grając w towarzyskie gry, quizy.

Więcej na: revo.org.pl


2 dni temu

Projekt REVO

❄️Śnieg jest! 😍❄️
Pozdrowienia ze szlaku! 🏔️
... Pokaż więcejPokaż mniej

❄️Śnieg jest! 😍❄️
Pozdrowienia ze szlaku! 🏔️

3 dni temu

Projekt REVO

Tych, co spędzają ferie w Poznaniu zapraszamy na wspólną modlitwę o 18.00! 🙂 🙏

Jak zawsze 👉 parafia pw. NBM - os. Stare Żegrze 18 ☺️SŁOWA, MUZYKA: Kuba Blycharz ARANŻACJA: niemaGOtu PRODUKCJA MUZYCZNA: Kuba Blycharz REALIZACJA NAGRANIA, MIX, MASTERING: Karol Gołuch REALIZACJA VIDEO, MONTA...
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u

1 tydzień temu

Projekt REVO

❤️Jego miłość zakrywa grzech,
Ona nie pamięta złego,
Jego krew największy dar dla każdego.
Jego imię potężna moc,
Jezus drogą, prawdą, życiem.
Emmanuel, Bóg pośród nas, Odkupiciel.❤️✝️

⛪ Zapraszamy na Środowe wielbienie o 18:00 do salki przy parafii pw. NBM, os. Stare Żegrze 18 🙌🙏Wszelkie prawa autorskie należą do zespołu TGD.
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u

2 tygodni temu

Projekt REVO

Na mrozy i zimna o 18:00 proponujemy rozgrzewające serca Wielbienie ❤️😇
I rozgrzewającą dłonie herbatę z ciachem 🙌☕🍪

Zapraszamy do salki przy parafii pw. NBM - os. Stare Żegrze 18 ⛪😊Here is the Lyric video for the song we call Praise Song off our album Empires. Get Empires here: bit.ly/Empires Read Blog about this song by our Pastor Robe...
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u