P

ropozycją dla Młodzieży jest formacja w dwóch grupach wiekowych.

 

„101 Wróbli”

– skierowany do młodszej młodzieży w wieku 9-13 lat.

Spotkania biblijne odbywają się w środy, w godzinach  17.15-18.00 w parafii pw. NBM na Starym Żegrzu.

Ich celem jest rozbudzenie w młodszej młodzieży pragnienia poznawania Boga, budowanie przekonania, że są ukochanymi dziećmi Bożymi i zachęcanie do budowania relacji z Nim poprzez modlitwę i kontakt ze Słowem Bożym.

Zajęcia mają stałą strukturę – zaczynamy modlitwą, następnie czytamy fragment Pisma świętego. W pierwszym roku naszych zajęć były to historie ze Starego Testamentu, w drugim – ewangelia św. Łukasza, a w roku szkolnym 2018/2019 omawiamy ewangelię św. Jana. Po zapoznaniu się z historią rozmawiamy o niej, a następnie utrwalamy główną myśl poprzez zabawy plastyczne i ruchowe.

Dlaczego nazywamy się 101 wróbli? W ewangelii św. Łukasza Jezus tłumaczy, że jesteśmy ważniejsi niż wiele wróbli (Łk 12,7). Wiele to na przykład 100, a jeszcze więcej – 101 😀

Oprócz regularnych spotkań biblijnych co roku w przedostatnim tygodniu wakacji organizowane są rekolekcje półkolonijne, które są okazją do tego, by poznawać postacie z Biblii, fajnie spędzić końcówkę lata oraz później rozwijać przyjaźń z Bogiem oraz innymi uczestnikami półkolonii na zajęciach biblijnych.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach!

 

Projekt Revo

– dla młodzieży w wieku 14-18 lat – projekt dobrych relacji i dobrego czasu. W Projekcie Revo chodzi o to, by stwarzać środowisko przyjazne i otwarte, dawać sobie różne okazje do wspólnego poznawania się i patrzenia na świat przez pryzmat żywego, kochającego Boga.

Wyjazdy – nasze wyjazdy mają charakter chrześcijański i przeznaczone są dla osób wierzących lub poszukujących Boga, a proponowane na nich zajęcia opierają się na wartościach wynikających z Biblii.
To doskonały czas, aby poznawać Boga oraz zawierać nowe przyjaźnie w radosnej atmosferze.
Organizujemy Obóz Letni oraz wyjazdy zimą i wiosną.

Spotkania grup biblijnych – będące doskonałą okazją do poznawania Boga oraz innych ludzi. Są one również dobrym czasem i miejscem, aby szukać i znajdować odpowiedzi na ważne pytania. Spotkania odbywają się przy parafii na os. Stare Żegrze.

Środowe Wielbienie – to wspólny czas modlitwy dla każdego! O 18:00 spotykamy się w parafii na Żegrzu, aby wspólnie uwielbiać, słuchać Słowa Bożego, modlić się za siebie, umacniać się świadectwem wiary 🙂 Bóg jest pośród nas i pragnie nam błogosławić. Nie bez powodu zostaliśmy stworzeni do przeżywania wiary w społeczności ludzi wierzących. Pan Bóg pragnie, żebyśmy mogli być w miejscu sprzyjającym doświadczaniu miłości i dającym możliwości do jej okazywania 🙂

Eventy – to odbywające się co miesiąc wydarzenia, podczas których możemy atrakcyjnie i wspólnie spędzić czas. Czasem aktywnie- m.in. jeżdżąc na łyżwach, wybierając się na rowerowy rajd lub do parku linowego. Czasem filmowo – spotykając się na projekcji filmów. Czasem interakcyjnie – np. grając w towarzyskie gry, quizy.

Więcej na: revo.org.pl


5 dni temu

Projekt REVO

🎶Wszelka władza, majestat są Twoje! 🙌🎶

❤️ Śpiewajmy dziś razem na cześć Pana! Cieszmy się razem Jego miłością! ❤️

⌚ 18:00
🚶‍♂️ parafia pw. NBM
📌 os. Stare Żegrze 18
⬇️ salka w podziemiuZ płyty „Wołaj do Mnie” Jer 33,3 Głos, teksty piosenek, muzyka: Dorota Wolska perkusja, aranżacje: Maciej Kietliński gitara elektryczna i akustyczna: Jonasz ...
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u

2 tygodni temu

Projekt REVO

Dzisiaj dzień naszej wspólnej modlitwy 🙂 O 18:00 spotkajmy się na Żegrzu, aby wspólnie uwielbiać naszego Pana 🙌, otaczać się nawzajem modlitwą 🙏, spędzać budująco czas😇 oraz słuchać Słowa Bożego 📖, bo jak mówi Pismo:

👉"Błogosławieni ci, którzy słuchają słowa Bożego i zachowują je wiernie"👈

Dzisiaj szansa do słuchania i wprowadzania w czyn! 😁

🕕 18:00
⛪ parafia pw. NBM
⬇️ salka w podziemiuTouch The Sky was on of those crazy ones - with 1 hour left of the Mt. Arbel park open we ran up the hill set up and went for it! Band sharing mixes - wind b...
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u

3 tygodni temu

Projekt REVO

💪Niech Pan Was dziś umacnia i prowadzi! 💪

🙏Chętnych do wspólnej modlitwy, zapraszamy:

🕰️18:00
⛪ parafia pw. NBM
📌 os. Stare Żegrze 18
⬇️ salka w podziemiumuzyka słowa || owca realizacja lyrics video || Michał Braum kup płytę owcy: bit.ly/kupowce
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u

4 tygodni temu

Projekt REVO

🙌Święty, Święty, Święty
Pan Bóg Wszechmocny
Który był i jest, i przyjdzie znów
Oddajmy Mu cześć, pokłońmy się Mu.🤲

Jest dziś okazja, aby wspólnie oddawać cześć naszemu Bogu! 🙏 Zapraszamy na Środowe Wielbienie! 😇🎉

⌚ 18:00
🚶‍♂️ parafia pw. NBM
📌 os. Stare Żegrze 18
⬇️ salka w podziemiuUtwór z najnowszej płyty TGD "Wracam do domu". Premiera 3/06/2016. Zamów: Sklep TGD: sklepgift.pl Empik: www.empik.com/wracam-do-domu-special-e...
... Pokaż więcejPokaż mniej

Video image

 

Napisz komentarz na Facebook'u