W

szystko czego się podejmujemy opiera się na głównym celu naszej wspólnoty, a jest nim głoszenie Dobrej Nowiny, by jak najwięcej ludzi uwierzyło w Jezusa Chrystusa, a także mogło razem z nami budować stabilne środowisko wzrostu wiary i życia, stając się gotowymi do służby i dzielenia się wiarą.

Nasze działania koncentrują się zatem w następujących punktach:

  • Głoszenie Ewangelii poprzez organizowanie Kursów Alpha.
  • Tworzenie stabilnego środowisko wzrostu wiary dla osób, które ukończyły Kurs Alpha. Podstawowe w tym względzie są dla nas regularne spotkania w małej grupie biblijnej.
  • Wzmacnianie i rozwijanie relacji między nami m.in. poprzez szereg spotkań o charakterze towarzyskim i wyjazdów wspólnotowych.
  • Przygotowanie do służby Bogu we wspólnocie.

Zapraszamy na naszą stronę alphapoznan.pl


Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to site admins
Backup cache in use.

PPCA Error: Due to Facebook API changes it is no longer possible to display a feed from a Facebook Page you are not an admin of. The Facebook feed below is not using a valid Access Token for this Facebook page and so has stopped updating.

2 miesięcy temu

Alpha Poznań

Jeszcze można się zapisywać!To już za tydzień! W czwartek 23 lipca 2020 r. o 19:00 gościem specjalnego webinarium na zakończenie "sezonu" w Alpha będzie Nicky Gumbel*. Zapraszamy do rejestracji przez formularz na stronie online.alphapolska.org/webinar-z-nickym-gumbelem, a także do przekazania tej informacji innym zainteresowanym. Do zobaczenia!
#NickyGumbel #PoprowadźAlpha #AlphaPolska

* W związku z udziałem Nicky'ego część webinarium z jego wypowiedziami (ok. 45 minut) będzie przeprowadzona w języku angielskim.
... Pokaż więcejPokaż mniej

Jeszcze można się zapisywać!

3 miesięcy temu

Alpha Poznań

Będziecie :)?Z wielką radością informujemy, że w czwartek za 3 tygodnie (23 lipca 2020 r.) o 19:00 przeprowadzimy webinar na zakończenie "sezonu", w czasie którego naszym głównym gościem będzie Nicky Gumbel* - serdecznie zapraszamy! By wziąć udział w tym spotkaniu należy zarejestrować się na stronie online.alphapolska.org/webinar-z-nickym-gumbelem, wypełniając krótki formularz. Zaproszenie możecie przekazać ekipom swoich Alpha. Miejsc jest tylko 100, więc spieszcie się!
#NickyGumbel #PoprowadźAlpha #AlphaPolska

* W związku z udziałem Nicky'ego część webinarium z jego wypowiedziami (ok. 45 minut) będzie przeprowadzona w języku angielskim.
... Pokaż więcejPokaż mniej

Będziecie :)?

4 miesięcy temu

Alpha Poznań

Hej 🙂 dziś ostatnia szansa, aby dołączyć do Alpha Online :)! Zapraszamy! 👉Startujemy o 19:00 🙂 👌🎞💻przybywajcie! ... Pokaż więcejPokaż mniej

Hej :) dziś ostatnia szansa, aby dołączyć do Alpha Online :)! Zapraszamy! 👉Startujemy o 19:00 :) 👌🎞💻przybywajcie!

Napisz komentarz na Facebook'u

Można się zgłosić wypełniając formularz forms.gle/pc8reKv2ktyUg19h9 lub klikając w link do zooma, który udostępnimy ok. 18:50 🙂 do zobaczenia!

4 miesięcy temu

Alpha Poznań

Hej ho 🙂 dziś wtorek, więc tym amatorskim wideo zapraszamy Was na Alpha Online. Widzimy się dziś o 19:00 na Zoomie!
P.S.
To nasz pierwszy filmik... bądźcie wyrozumiali 😉
... Pokaż więcejPokaż mniej

Napisz komentarz na Facebook'u

Aby dołączyć można wysłać zgłoszenie tutaj forms.gle/pYnLcFHhro45CyN6A lub kliknąć w link który udostępnimy dziś przed 19:00. Bądźcie więc czujni 😀