W

szystko czego się podejmujemy opiera się na głównym celu naszej wspólnoty, a jest nim głoszenie Dobrej Nowiny, by jak najwięcej ludzi uwierzyło w Jezusa Chrystusa, a także mogło razem z nami budować stabilne środowisko wzrostu wiary i życia, stając się gotowymi do służby i dzielenia się wiarą.

Nasze działania koncentrują się zatem w następujących punktach:

  • Głoszenie Ewangelii poprzez organizowanie Kursów Alpha.
  • Tworzenie stabilnego środowisko wzrostu wiary dla osób, które ukończyły Kurs Alpha. Podstawowe w tym względzie są dla nas regularne spotkania w małej grupie biblijnej.
  • Wzmacnianie i rozwijanie relacji między nami m.in. poprzez szereg spotkań o charakterze towarzyskim i wyjazdów wspólnotowych.
  • Przygotowanie do służby Bogu we wspólnocie.

 

Zapraszamy na naszą stronę alphapoznan.pl


3 tygodni temu

Alpha Poznań

W tym tygodniu zakończyliśmy styczniowy Kurs Alpha! Dziękujemy wszystkim naszym Gościom! Całej Ekipie Alpha! Dziękujemy najlepszej w tej części świata Pizzerii Tutti Santi Poznan za ciepłe przyjęcie, cudowną, życzliwą obsługę. Bóg jest bardzo DOBRY! ... Pokaż więcejPokaż mniej

W tym tygodniu zakończyliśmy styczniowy Kurs Alpha! Dziękujemy wszystkim naszym Gościom! Całej Ekipie Alpha! Dziękujemy najlepszej w tej części świata Pizzerii Tutti Santi Poznan za ciepłe przyjęcie, cudowną, życzliwą obsługę. Bóg jest bardzo DOBRY!

1 miesiąc temu

Alpha Poznań

Alpha jest dla każdego ♥️Nieważne, jak trudne są pytania, które w sobie nosisz.
#SpróbujAlpha #AlphaPolska
... Pokaż więcejPokaż mniej

Alpha jest dla każdego ♥️